4 place zabaw, które powstały z budżetu obywatelskiego

Tematyce placów zabaw z budżetu obywatelskiego poświęciliśmy już kilka artykułów. Pisaliśmy między innymi, dlaczego warto montować place zabaw z budżetu oraz w jaki sposób stworzyć bezpieczne miejsce do zabawy dla najmłodszych. 

Dziś pokażemy Ci kilka projektów, które powstały w ramach budżetu partycypacyjnego. Sprawdź nasz artykuł i zobacz 4 place zabaw, które powstały z budżetu obywatelskiego. Wszystkie realizacje zostały stworzone przez producenta placów zabaw – Dr Spil Polska.

Chcesz, by na Twoim osiedlu powstał bezpieczny plac zabaw? Skontaktuj się 

Plac zabaw w Parku Centralnym w Olsztynie

W 2016 roku w sercu mazurskiego Olsztyna – Parku Centralnym – Dr Spil w ramach budżetu obywatelskiego wybudował plac zabaw dla dzieci w każdym przedziale wiekowym. Zamontowany tam został zestaw Statek Piracki nr 80407-1, który doskonale oddaje charakter miasta jezior i lasów.

Zestaw składa się z: 4 różnych zjeżdżalni, tunelowego przejścia i frisby do wspinaczki – dzięki temu każde dziecko znajdzie dla siebie zajęcie.  Całość dopełnia wesoła kolorystyka i interesująca konstrukcja urządzeń. Oprócz tego wszystkie place zabaw, jakie buduje Dr Spil, spełniają najwyższe normy  PN EN 1176, dzięki czemu rodzic ma gwarancję, że dziecko nie tylko będzie się fantastycznie bawić, ale też będzie w jej trakcie bezpieczne.

Więcej o inwestycji, dowiesz się tu.

Wołomin – nowoczesne miejsce zabawy dla dzieci

Realizacja, o której teraz będziemy mówić, powstała w ramach Wołomińskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2017. Inwestycja mieści się przy ul. Błotnej w Wołominie i skierowana jest do dzieci w przedziale wiekowym 3-14 lat.

Plac zabaw jest bogato urządzony, dzięki czemu maluchy, jak i starsze dzieci znajdą coś dla siebie. Do głównych elementów inwestycji należą: zestaw zabawowy Orient 511001, ścianka wspinaczkowa nr 518202, huśtawka Duet, bujaki, system Piramida 60145B, czy fotel obrotowy. Bujaki czy huśtawka Duet to doskonałe rozwiązanie dla młodszych użytkownik. Z kolei ścianka wspinaczkowa czy system Piramida przypadną bardziej do gustu starszym dzieciom, które będą mogły w aktywny sposób spędzić czas.

Chcesz dowiedzieć się więćej o placu? Zajrzyj tu.

Okonek – plac zabaw dla przedszkolaków w „Jedyneczki”

Okonek to malownicza miejscowość, która jest położona w powiecie złotowskim. To właśnie tam w 2016 roku Dr Spil wybudował plac zabaw dla przedszkola Jedyneczka. Aby przedszkolakom zapewnić bezpieczną i aktywną zabawę, został zamontowany zestaw zabawowy nr 599001, który składa się z: kolorowej zjeżdżalni (m.in. zjeżdżalnia typu tuba) oraz frisby do wspinaczki. Całość utrzymana jest w wesołej, miłej dla oka kolorystyce z ozdobnymi motywami roślinnymi.

Więcej informacji o placu zabaw dla przedszkola Jedyneczka, znajdziesz na tej stronie.

Miejsce zabaw na osiedlu – Kutno

Plac zabaw w Kutnie, przy ul. Wybickiego, został zrealizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego miasta Kutno na 2017 rok. Aby stworzyć jak najbardziej przyjazne dla dzieci miejsce, które nie tylko wywoła uśmiech na ich twarzy, ale też pozwoli im się w pełni rozwijać, Dr Spil zamontował różnorodne urządzenia. Wymienić tu można między innymi: zestaw Klasyczny 513301, system Piramida 60145a, huśtawkę Duet, bocianie gniazdo, bujak Kucyk, fotel obrotowy czy 3-elemntową ściankę wspinaczkową.

 

Więcej informacji o realizacji tutaj.